У Києві встановлять меморіальні дошки на честь видатних українських вчених

Будівля київської мерії  — У Києві встановлять меморіальні дошки на честь видатних українських вчених
Будівля київської мерії
Фото: РБК-Україна


Витрати, пов’язані з виготовленням та встановленням меморіальних дошок, профінансують за позабюджетні кошти

Об этом сообщает Роспрес


У столиці вшанують пам’ять видатних українських вчених шляхом встановлення меморіальних дошок. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 310.

Зокрема, меморіальні дошки облаштують:

  • на честь вченого-науковця, організатора театральної справи, академіка, професора, доктора наук, заслуженого діяча науки України Ігоря Безгіна – на фасаді будівлі Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на вул. Ярославів Вал, 40;
  • українського фізика в галузі оптики, спектроскопії та фізики твердого тіла, талановитого організатора науки, академіка Національної академії наук України Михайла Лисиці – на фасаді будівлі Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова Національної академії наук України на просп. Науки, 45;
  • професора, ученого в галузі аграрних наук Миколи Тюленєва – на фасаді будівлі Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України на вул. Васильківській, 37.

Як зазначається у повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації, витрати, пов’язані з виготовленням та встановленням меморіальних дошок, профінансують за позабюджетні кошти. Відповідальність за утримання та збереження цих пам’яток нестимуть установи, на фасаді яких вони будуть установлені.Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/u-kijevi-vstanovlyat-memorialni-doshki-na-chest-vidatnih-ukrajinskih-vchenih-661854.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя