Кількість померлих від коронавіруса перевищила 2000, хворих у світі 75 196


Органи охорони здоров’я Китаю повідомили про 1 749 нових випадків коронавіруса і 136 нових випадків смерті, в результаті чого станом на початок середи, 19 лютого, загальна кількість таких випадків склала 75 196 і 2 010 відповідно у всьому світі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

При цьому одужали 11 451 чоловік.

У той час як кількість смертей на материку перевищила 2000, вперше число пацієнтів, які одужали і були виписані з лікарні, було більшим, ніж кількість нових зареєстрованих випадків. За межами провінції Хубей, епіцентру спалаху, кількість нових інфекцій падає вже 15-й день поспіль.

Однак ВООЗ закликає до обережного ставлення до повідомлень про падіння кількості нових інфекцій: як вважають і китайські медики, пік епідемії ще не настав.

Провінція Хубей, як і раніше, найсильніше уражена коронавірусом: в середу вранці було зареєстровано 1693 нових випадки і 132 нових випадків смерті. Але при цьому Національна комісія охорони здоров’я заявила, що 1824 пацієнта одужали і були виписані з лікарні.

На сьогоднішній день понад 9 100 осіб у провінції Хубей одужали від цієї хвороби і були виписані з лікарні. Близько 11 200 чоловік залишаються у тяжкому чи критичному стані.

Всесвітня організація охорони здоров’я зазначила, що 80% випадків захворювання проходять відносно легко. Найбільш складні випадки відзначені, коли хворіють люди похилого віку або ослаблені хворобами.

Раніше стало відомо, що жителі селища Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області влаштували акцію протесту проти можливого розміщення в санаторії "Медобори" людей, яких планують евакуювати з китайської провінції Хубей, епіцентру поширення коронавірусу. Про це повідомило hromadske з посиланням на заступника голови райради Ольгу Трапову.

"20 лютого в санаторій "Медобори", який знаходиться в селі Конопківка поруч з Микулинцями, повинні привезти евакуйованих з Китаю людей на карантин і обсерваційні заходи. Вони повинні знаходитися там 14 днів", — повідомила чиновниця.

У той же час голова Тернопільської обладміністрації Ігор Сопель заявив, що ніяких підтверджень такої інформації немає. За його словами, місця для карантину уряд шукає по всій території України.

За даними МОЗ, на сьогодні проаналізовано 100 об’єктів інфраструктури для розміщення на карантин евакуйованих з Уханя. МОЗ зупинився на виборі серед 14 з них.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kilkist-pomerlih-vid-koronavirusa-perevischila-2000-hvorih-u-sviti-75-196-339014_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя