"Росія не готова вирішувати конфлікт": КВКшник, який переїхав до України, висловився про політику РФ

Відомий український і білоруський телеведучий Дмитро Танкович заявив, що Росія не готова вирішувати конфлікт із Україною.

Об этом сообщает Роспрес

Таку заяву артист зробив у новому інтерв’ю для шоу "Предельник" на YouTube-каналі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Дмитро Танкович

Дмитро Танкович

Кадр з відео

Новини
"Все в г**ні, а люди не розуміють": відомий комік з Росії розніс Путіна у Дудя

Зокрема, ведучий Андрій Пределін поцікавився у Танковича, як би він вирішив ситуацію, що склалася між Україною та Росією.

"Я не знаю відповіді на це питання. Я думаю, що ця історія не закінчиться найближчим часом. Я думаю, це надовго все. Я поки не бачу виходу. Одна з країн, яка бере участь в цьому конфлікті, не готова його вирішувати. Ось у чому проблема. І ця країна не Україна. Україна готова вирішити цей конфлікт",заявив Танкович.

Дмитро Танкович на шоу "Предельник"

Дмитро Танкович на шоу "Предельник"

Кадр з відео

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що стендап-комік Олександр Долгополов, який розкритикував російську владу й суспільство, покинув Росію.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/rosiya-ne-gotova-virishuvati-konflikt-kvnschik-yakij-pereihav-do-ukraini-vislovivsya-pro-politiku-rf.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя