Брудний Житомир: що містяни думають про сміття у місті. ОПИТУВАННЯ

Брудний Житомир: що містяни думають про сміття у місті. ОПИТУВАННЯ

Сьогодні ми провели опитування серед житомирян, запитавши їх про те, що вони думають стосовно кількості смітників на вулицях Житомира. Об этом сообщает z-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Елизавета, 18 років

«Відверто кажучи, вулиці хоч у нас і чисті, але смітників не вистачає. Якщо вони і є, то у переважній більшості – на центральних вулицях. Приміром, на базарі ми якщо і знайдемо, то 1-2 смітники. Це проблема нашого міста».

Владислав, 25 років

«Смітників малувато містом, але я не роблю з цього проблеми. Усе, що потрібно викинути, я несу до смітників, що знаходяться поблизу кіосків та магазинів. Біда лише в тому, що недопалки немає куди викинути, і доводиться це робити собі під ноги».

Валерія, 30 років

«Приміром, я не звертаю увагу на наявність достатньої кількості звичайних смітників на вулицях нашого міста. Мене більше цікавить проблема відсутності сміттєвих контейнерів, спеціалізованих на сортуванні сміття. Де буде окремо папір, скло і т. д. Сподіваюся, що незабаром ми такі побачимо».

P.S. Правду кажучи, голос нашого народу є дійсно значимим сьогодні для усіх нас, свідків того, як у сучасному світі людство потерпає від «сміттєвої проблеми» довкола нас. Отож, розпочнімо зміни, перш за все, із себе!

Ірина ХоцькаДжерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/brudniy-zhitomir-scho-mistyani-dumayut-pro-smittya-u-misti-opituvannya-10970143.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя