У Києві винесли перший вирок за домашнє насильство

Фото: Bill Oxford, Unsplash Об этом сообщает ОРБИТА со ссылкой на СМИ.Оболонський районний суд засудив до трьох місяців арешту 33-річного киянина, який систематично скоював психологічне та фізичне насильство у сім’ї, повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Чоловік регулярно ображав дружину нецензурними висловлюваннями, залякував, принижував та погрожував їй фізичною розправою. Це відбувалися в однокімнатній квартирі у присутності малолітніх дітей.

Протягом цього року чоловіка дев’ять раз притягували до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Але протоколи не змінили його поведінку стосовно дружини. Тож до нього застосували кримінальну статтю 126-1 «Домашнє насильство».

Після оголошення вироку засудженого взяли під варту у залі суду.

Прокуратура Києва зазначає, що це перший вирок за домашнє насильство у столиці.

Півроку тому у Миколаївський області суд виніс перший в Україні вирок за статтею 126-1. 57-річного мешканця міста Вознесенська засудили до місяця арешту за систематичне домашнє насильство над своєю 80-річною матір’ю.

Закон, який вносить зміни у кримінальне законодавство стосовно насильства до жінок і домашнього насильства, набув чинності 11 січня. Саме цей закон викликав у соцмережах безліч жартів про «нотаріальну згоду на секс».

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/14/u-kyyevi-vynesly-pershyj-vyrok-za-domashnye-nasylstvo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя