Чергова спроба заморозити Україну: Росія заблокувала поставки вугілля з Білорусі

Подібний зв’язок з країною-агресором необхідно було розірвати набагато раніше.

Об этом сообщает newsrbk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Росія перекрила поставки енергетичного вугілля в Україну, який раніше поставлявся в країну через Білорусь. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів народний депутат України Михайло Волинець, передають Патріоти України.

Свій пост він назвав як "Дружба з вовком вилазить боком", натякаючи на те, що подібний зв’язок з країною-агресором необхідно було розірвати набагато раніше. "Ситуація з наповненням вугільних складів ТЕС напередодні зими і без того була незадовільна, тепер стане катастрофічною", — заявив Волинець.

Політик вважає, що, як і раніше з газом, Кремль використовує ресурс вугілля як політичний інструмент для чинення тиску на Україну, роблячи її ще більш залежною енергетично. Це означає, що країну залишають без важливого елемента для успішного опалювального сезону.

Серед альтернативних варіантів для придбання вугілля розглядаються різні країни, проте варто пам’ятати, що вугілля відрізняється процентним співвідношенням змісту в ньому золи, а це важливо для нормальної роботи теплоелектростанцій.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/cherhova-sproba-zamorozyty-ukrainu-rosiia-zablokuvala-postavky-vuhillia-z-bilorusi-297909.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя