Прикарпатець Василь Бендас зіграє роль Мольфара у пригодницькому фільмі для дітей (фото) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает drohobyczer-zeitung.in.ua со ссылкой на СМИ.


Це розповідь про добро і зло, про любов і ненависть, врешті-решт, про життя і смерть. Але перш за все – це історія про справжню дружбу, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.


Одну з головних ролей у фільмі зіграє Василь Вірастюк, але крім нього, ще одну роль у фільмі зіграє прикарпатський актор Василь Бендас.


Історія фільму починається з того, що суворий Воїн та веселий Мольфар з примхи долі стають охоронцями чванькуватого хлопчиська, навіть не підозрюючи, що від цієї дитини залежить порятунок всього Чарівнолісся і навіть Світу. Відтепер ця трійця, разом, протистоятиме наймогутнішим силам зла.


Головним героєм фільму є десятирічний Марек, хлопчик-вельможа і сирота. Він зарозумілий і упертий, але шляхетний, добрий та щедрий.


З народженням Марека пов’язана похмура таємниця, через яку йому доведеться протистояти неймовірно злим, небезпечним та підступним міфічним створінням. На щастя, на допомогу хлопченяті прийдуть: загадковий і суворий Воїн, добрий, останній зі свого племені, велетень Бродник, неймовірно балакучий, але напрочуд веселий мольфар Базіка і войовнича дівчинка-лісунка Олеся, із якою Марека зв’яже не тільки дружба, а й перша в його житті романтика.


Цій різношерстій компанії доведеться не тільки знайти спільну мову, а й разом пройти крізь карколомні, сповнені чародійства пригоди, які змінять не тільки долю всіх героїв, але і їхні характери.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/prikarpatets-vasil-bendas-zigraye-rol-molfara-u-prigodnitskomu-filmi-dlya-ditey-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя