Пошкоджено дороги і підтоплено будинки: Івано-Франківщина потерпає від наслідків сильної негоди (ФОТО)Мешканці Івано-Франківщини продовжують потерпати від негоди. Об этом сообщает ukr-vpered.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як інформує «Правда», після сильних опадів у критичному стані перебуває Яремче. Там пошкоджено дороги, підтоплено господарства, існує загроза зсуву ґрунту на будинки.Через сильну зливу піднявся рівень води в потоці Боярський у місті Яремче, знищено 2,2 км дороги. Також підмулено підвісний міст вул. Свободи – уч. Скала, автомобільний міст вул. Стефаниката Прикарпатська.Пошкоджено і берегоукріплення вул. Кам’янка та підтоплено присадибні ділянки. Є навіть загроза зсуву на житлові будинки.Як повідомляє kurs.if.ua, у Калуші злива підтопила мікрорайон, потік вилився на вулиці. При цьому підтопило приватні господарства на вул. Височана, Бандери та Чорновола.Віталік Сенько зазначив: «Стихійне лихо на Прикарпатті. В селі Микуличин після проливної короткочасної грози підтопило приватні будинки та кілька доріг, десятки дворів зазнали колосальних збитків…».
Раніше повідомлялося, що у минулому році в місті Яремче Івано-Франківської області теж проходив рясний дощ, який супроводжувався грозами й градом, внаслідок чого вулиці міста виявилися затопленими.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/poshkodzheno-dorohy-i-pidtopleno-budynky-ivano-frankivshchyna-poterpaie-vid-naslidkiv-syl-noi-nehody-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя