Футбольна команда поліції «Івано-Франківськ АТО» перемогла колег з Рівного

news-image: Футбольна команда поліції «Івано-Франківськ АТО» перемогла колег з Рівного
Всеукраїнські змаганнях з футболу серед учасників АТО, які служать у поліції, тривають. Футбольна команда «Івано-Франківськ АТО» бере участь у чемпіонаті і відіграла третій матч із колегами з Рівного.

11 травня за підтримки Федерації футболу України команда «Івано-Франківськ АТО» вдома зійшлася у поєдинку з командою Рівне АТО» Головного управління Національної поліції у Рівненській області. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в області. Об этом сообщает vpoltave.in.ua со ссылкой на СМИ.

У запеклому поєдинку прикарпатці обіграли рівнян з рахунком 2:1.

Додамо, у всеукраїнських змаганнях з футболу беруть участь понад півтори тисячі бійців АТО. Команди з різних силових відомств поборються за першість в одній із шести регіональних ліг: «Захід», «Схід», «Центр», «Північ», «Південь» і «Київ». За результатами матчів буде визначено фіналістів, а восени відбудуться вирішальні поєдинки у столиці України.
Нагадаємо, до складу ФК «Івано-Франківськ АТО» входять представники різних служб та підрозділів поліції: дільничні офіцери, оперативники, КОРДівці та працівники кадрового апарату.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/futbolna-komanda-policii-ivano-frankivsk-ato-peremogla-koleg-z-rivnogo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя