Українські бійці отримали відремонтований бомбардувальник Су-24

<div class="post-item__photo-author">Су-24</div> — Українські бійці отримали відремонтований бомбардувальник Су-24
Су-24
Фото: mil.in.ua
Бомбардувальник Су-24 призначений для нанесення ракетно-бомбових ударів в простих і складних метеоумовах Об этом сообщает 52kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Повітряні сили Збройних сил України отримали в своє розпорядження відремонтований бомбардувальник Су-24. Про це в середу, 10 квітня, повідомляє «Український мілітарний портал».


Ремонтні роботи із Су-24 проводилися на Державному підприємстві Миколаївський авіаремонтний завод НАРП.


Повідомляється, що фахівці провели ремонтні роботи бомбардувальника. Зокрема, було повністю перевірено функціонування всіх вузлів і агрегатів літака. За необхідності був проведений їхній ремонт або ж повна заміна.


Су-24 (з кодифікації НАТО: Fencer, Фенсер – англ. Фехтувальник) – український фронтовий бомбардувальник з крилом змінної стріловидності, призначений для нанесення ракетно-бомбових ударів в простих і складних метеоумов, вдень і вночі, у тому числі на малих висотах з прицільною поразкою наземних і надводних цілей.


Зазначимо, що інженери України візьмуть участьу розробці великого безпілотного бомбардувальника.


Новий БПЛА отримає електрооптичні інфрачервоні датчики і багаторежимний радіолокатор. Він зможе нести протирадіолокаційні і протикорабельні ракети, а також керовані бомби.


Одною з основних переваг нового безпілотника стане низька ціна і доступність БПЛА на ринку озброєнь.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ukrajinski-biyci-otrimali-vidremontovaniy-bombarduvalnik-su-24-585060.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя