МВС показало свідчення фейкових спонсорів кампанії Юрія Тимошенка


Міністерство внутрішніх справ оприлюднило свідчення людей, які нібито були фіктивними спонсорами кандидата в президенти Юрія Тимошенка

Відео зі свідченнями людей опубліковано на сторінці МВС у YouTube. Об этом сообщает ecity.in.ua со ссылкой на СМИ.

Одна з жінок на відео говорить, що їй "просто сказали підписати документи". Інша людина сказала, що "не читаючи документів, підписала".

Ще одна жінка сказала, що поставила підпис під документами, тому що до неї прийшла "людина, яку я багато знаю років, порядна". Вона не припускала, що її можуть підставити.

"Зазначене кримінальне провадження розпочато близько місяця тому. Відео нам надали журналісти, після того як були перші відповідні повідомлення. Провадження розпочато за статтею 157 [перешкоджання здійсненню виборчого права]. На відео — жителі Одеської області", — розповів журналістам заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе.

Сам Юрій Тимошенко заявив, що гроші на президентську заставу, яка становить 2,5 млн гривень, йому позичили "друзі-фермери".

  • Нагадаємо, 6 березня ГПУ, ДБР і СБУ затримали двох осіб, які намагалися дати кандидату в президенти Юрію Тимошенку гроші в еквіваленті 5 млн грн за відмову балотуватися.
  • Речник ГПУ повідомив, що при спробі вручення хабара кандидату в президенти Юрію Тимошенку затримали голову однієї з політичних партій.
  • ЗМІ з’ясували, що затриманими виявились голова "Партії захисників України" Тарас Костанчук та колишній боєць батальйону "Донбас" Олександр Іщенко.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/11/mvs_pokazalo_svidchennya_feykovykh_sponsoriv_kampaniyi_yuriya_tymoshenka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя