Гвардіола відзначив рису Зінченка, яка дозволила йому залишитися у "Ман Сіті"

Гвардіола відзначив рису Зінченка, яка дозволила йому залишитися у "Ман Сіті" Об этом сообщает novykyiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

" ?" ?

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола похвалив українського футболіста Олександра Зінченка за терплячість

Про це повідомляє "Манчестер Сіті" у twitter.

Хосеп Гвардіола відзначив терплячість Олександра Зінченка, який не висловлював невдоволення своїм становищем у клубі, попри незначну кількість ігрового часу, що він отримував.

"Він показав мені значимість і цінність того, що означає бути хорошим хлопцем. На початку сезону він був близький до того, щоб піти, але я жодного разу, на жодному тренуванні, не бачив, щоб він був незадоволений. Його чекає тривала кар’єра. Сподіваюся, тут!" — сказав Гвардіола. PEP @Azinchenko17 has showed me the importance and value of being a good guy. At the beginning of the season he was close to making a transfer, and I never saw one bad face or training session from him. He is going to have a long career, here hopefully! — Manchester City (@ManCity) 26 лютого 2019 р.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Gvardiola_vidznachiv_risu_Zinchenka_yaka_dozvolila_iomu_zalishitisya_u_Man_Siti_388131.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя