110 портретів добровольців: у Франківську презентували книгу-альбом про захисників України. ФОТО

110 портретів добровольців: у Франківську презентували книгу-альбом про захисників України. ФОТО
У вівторок, 26 лютого, у стінах виставкового залу Національної спілки художників України презентували книгу-альбом “Портрети добровольців на війні” художника Сергія Пущенка.

У книзі зібрані 110 портретів бійців п’ятого окремого батальйону Добровольчого українського корпусу “Правого сектора” та п’ятого окремого батальйону Української Добровольчої Армії. Усі роботи намалював харківський художник Сергій Пущенко – вони виконані з натури олійними фарбами та графікою, а альбом митець видав власним коштом, передає “Галка“. Об этом сообщает novosteman.in.ua со ссылкой на СМИ.

Що цікаво, під кожним портретом є автографи героїв картин, а також стислий, але зрозумілий, підпис, що спонукало стати добровольцями.

На презентацію автор завітав у військовому однострої з відзнаками. Також на виставку завітали військові, представники місцевої влади і просто небайдужі франківці.

Зазначимо, що Сергій Пущенко ще у 2015 році записався добровольцем і тривалий час перебував на сході України. Власне тоді і почав малювати захисників. Відбувалося це в перервах між боями – в один прийом.

Від бойових побратимів Сергій Пущенко дістав позивний “Друг художник”.


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/57476-110-portretiv-dobrovoltsiv-u-frankivsku-prezentuvaly-knyhu-albom-pro-zakhysnykiv-ukrainy-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя