У Франківську підбили підсумки Всеукраїнського ветеранського форуму


Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція Асоціації учасників АТО, щодо підбиття підсумків Всеукраїнського ветеранського Форуму АТО “Проекти та ініціативи”. Об этом сообщает rssnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Було майже 250 учасників з 21 області. На заході показали близько 40 презентацій. Найбільш актуальні проблеми, – перекваліфікація, соціальні питання, відпочинок та реабілітація і патріотичне виховання”, – розповідають організатори.

За їх словами, форум повністю виконав своє завдання – сформувати комунікаційний майданчик для ветеранів.

Також, на заході презентували цікаві проекти стосовно реабілітації ветеранів. “Зокрема, колеги з Миколаєва та Одеси запропонували, щоб вони могли приїжджати до нас у Карпати, а ми до них на море”, – додає один з організаторів Василь Андріїв.

Форум дозволив ветеранам об’єднатися навколо поставлених цілей та добиватися їх реалізації.

Під час форуму 146 ветеранських організацій підписали Меморандум про співпрацю. Всі проекти, які були представлені на заході, будуть поступово виставлятися на сайті . Організатори запевняють, що форум профінансували власними силами, а транспорт надала обласна адміністрація. Допомагали загалом 24 підприємці. Ветерани з Яремчі надали номерний фонд для учасників заходу


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-pidbyly-pidsumky-vseukrayinskogo-veteranskogo-forumu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя