Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Бурштині. ФОТО

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію потужністю 30 кВт, що працює за "зеленим" тарифом, для дому в Бурштині Галицького району Івано-Франківської області.


Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду


Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 29 339,30 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата за "зеленим" тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 5281,07 Євро. Об этом сообщает vidsboku.in.ua со ссылкой на СМИ.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано 90 полікристалічних сонячних панелей RISEN RSM72-6 330W, автоматику змінного струму ETI та трифазний мережевий інвертор HUAWEI Sun 2000 – 33 KTL-A. Сонячні батареї встановлено на наземну металоконструкцію.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує монтаж "під ключ»"сонячних електростанцій для дому, що працюють за "зеленим" тарифом. Отримати консультацію або купити сонячні батареї за вигідними цінами та інше обладнання для сонячних станцій можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.

На правах рекламиДжерело статті: “https://kurs.if.ua/news/sonyachnu_elektrostantsiyu_30_kvt_zmontovano_v_burshtyni_foto_69941.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя