Україну попередили, що Путін «наступатиме. У нього нема іншого виходу»


Російський імперський режим протягом найближчих років посилюватиме свій агресивний курс. На цьому наголошує в «Апострофі» експерт з питань Криму, головний редактор порталу BlackSeaNews, голова наглядової ради фонду «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко. Аналітик також прогнозує, якими можуть стати наслідки реваншу проросійських сил в Україні. Об этом сообщает zheltaya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Андрій Клименко, роздумуючи про те, яким буде Володимир Путін під час цієї каденції, зазначає: «Він наступатиме. У нього немає іншого виходу – там не все так добре з економікою, тож йому потрібен зовнішній фактор, щоб гуртувати довкола себе зазомбоване населення, якому треба перемоги. Зараз він грається з Трампом, Макроном, Меркель. Коли вони нарешті зрозуміють це, в Путіна не лишиться іншого шляху для домінування в країні й по сусідству, окрім ядерної загрози та кібервійн. Агресивна сутність путінського режиму не змінилася – вона лише посилюватиметься».

Аналітик також висловлює думку, що «тема «Новоросії» не списана, й ми побачимо її або у військовому вигляді, або спочатку в політичному – навесні, перед виборами-2019. Потрібно прораховувати варіанти дій і протидій». Він моделює ситуацію: на виборах у Приазов’ї та Причорномор’ї перемагає умовна Партія регіонів, «починаються сутички між прихильниками «русского мира» й українськими патріотами, з’являються кілька чоловік в одностроях української армії й відкривають вогонь. От вам і casus belli (воєнний інцидент, привід для початку воєнних дій, – «ВП»)».

Клименко підкреслює: «Попри сезон відпусток, варто готуватися до того, що цей рік в нас буде дуже складний. Як, в принципі, і наступний, і ще багато років загалом». За його даними, господар Кремля матиме все відчутніший успіх у Європі, оскільки «за останні десятиріччя Путін корумпував не тільки дуже багато політиків у європейських країнах, а й ЗМІ. Грошей у росіян було багато, й вони їх на це не шкодували».

Аналітик припускає, що «Росія наступатиме на всіх можливих фронтах і в Україні, і в Європі, і в світі в цілому доти, доки її не зупинять. На жаль, нам доводиться жити в такий час». А відтак резюмує: «Ми ж розуміємо, що Україна не здасться, навіть якщо під час парламентських виборів відбудеться спроба реваншу сил «імені Януковича». Питання лише в одному – на яких рубежах ми залишимося».


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/україну-попередили-що-путін-наступа/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя