Україна і Грузія борються за безпеку Європи - глава МЗС Латвії

<span>Міністри закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, Польщі Яцек Чапутович і Литви Лінас Лінкявічюс</span>
Міністри закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, Польщі Яцек Чапутович і Литви Лінас Лінкявічюс


Міністр наголосив, що Латвія, Литва і Польща хочуть, аби Грузія та Україна стали членами НАТО Об этом сообщает toppeoples.in.ua со ссылкой на СМИ.Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич заявив, що зараз Україна і Грузія борються за незалежність і безпеку Європи.


Очільник латвійської дипломатії виступив спільно з головами міністерств закордонних справ Польщі Яцеком Чапутовичем та Литви Лінасом Лінкявічюсом перед їхнім спільним дводенним візитом до Грузії, пов’язаним з 10 річницею російської агресії проти цієї країни, повідомляє «Польське Радіо».


«Те, що відбулося в Грузії в 2008 році, а потім в Україні, переконує нас в тому, що ми повинні робити все, щоб це не повторилося», — заявив він.


Також він сказав, що 10 років тому в Грузії було порушено міжнародне право і порядок, і потрібно нагадати про це світу.


Міністр наголосив, що Латвія, Литва і Польща хочуть, аби Грузія та Україна стали членами НАТО.


Напередодні у Міністерстві закордонних справ України закликали Російську Федерацію вивести війська з окупованих територій Грузії та здійснити заходи щодо демілітаризації та деокупації цих територій.


Також Україна в ООН закликала посилити тиск на РФ.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/ukrajina-i-gruziya-boryutsya-za-bezpeku-jevropi-glava-mzs-latviji-518451.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя