Міськрада поки не розглядає питання підвищення тарифів – Сергій Бабак

тарифы, маршруткаМіська рада не розглядає питання підвищення тарифів, доки є багато зауважень до роботи приватних перевізників. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Об этом сообщает 20khvylyn.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Позиція міської ради однозначна — ми не розглядаємо питання підвищення тарифів. Навпаки, маємо багато зауважень і претензій до роботи приватних перевізників. Якщо вихід на рейс комунального транспорту становить 90% і більше, то на приватних маршрутах — 50−60%. Така ситуація є не припустимою і викликає обурення як наше, так і мешканців. Маємо багато зауважень і вимагаємо від перевізників, в першу чергу, забезпечити вихід на рейси тієї кількості маршруток, яка передбачена відповідно до паспортів, яка прописана в договорах, які з ними було укладено після перемоги в конкурсі, забезпечити перший, ранковий, та останній, вечірній, рейси. Також вимагаємо забезпечити якісний стан автобусів, привести їх до належного санітарного стану, забезпечити належну культуру поведінки водіїв, видачу квитків", — зазначив Сергій Бабак.


Джерело статті: “http://lviv.sq.com.ua/ukr/news/novini/26.04.2018/gorsovet_poka_ne_rassmatrivaet_vopros_povysheniya_tarifov_sergey_babak/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя