Японія висловила ноту протесту Південній Кореї через десерт

Японія висловила ноту протесту Південній Кореї через десерт

В японському МЗС обурені виглядом десертів, які збирались подавати на зустрічі південнокорейського президента Мун Чже Іна з лідером КНДР Кім Чен Ином. Справа у тому, що на страві зображені спірні острови, на які претендує Японія. Об этом сообщает protest-ua.info со ссылкой на СМИ.

Про це пише Reuters.

Японія висловила протест Південній Кореї через манговий мус, який у країні збираються подавати на зустрічі південнокорейського президента Мун Чже Іна та лідера КНДР Кім Чен Ина, що відбудеться 27 квітня.

Справа у тому, що на десерті корейські кухарі розмістили шоколадні пластини, що мають форму Корейського півострова. До них доєднали острови Ліанкур, які є спірною територією між Японією та Південною Кореєю.

Цей архіпелаг островів розташований в західній частині Японського моря. Японія включила острови до складу своєї держави на початку XX століття. Після Другої світової війни вони відійшли Південній Кореї. Проте, Японія вважає їх "споконвічною японською територією".

Про такий десерт на президентському прийомі японці дізналися завдяки фотографіям страв, які кухарі заздалегідь опублікували, оголосивши меню.

Наразі МЗС Японії викликало дипломатичного представника Південної Кореї для роз’яснення ситуації. Також у міністерстві попросили прибрати сумнівний десерт із меню.

Нагадаємо, нещодавно для того щоб "знизити військову напругу між Півднем та Північчю та створити гарну атмосферу для мирних переговорів" уряд Південної Кореї вимкнув трансляцію пропаганди через гучномовці на кордоні з КНДР.


Джерело статті: “http://24tv.ua/yaponiya_vislovila_notu_protestu_pivdenniy_koreyi_cherez_desert_n958249”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя