Колода в оці не заважає: "НАБУ діє аморальними методами радянського КДБ", - вигнаний за "моральність" екс-голова Держслужби надзвичайних ситуацій Шкіряк

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк вважає, що у своїй оперативній роботі співробітники Національного антикорупційного бюро України наслідують методи діяльності КДБ СРСР.

Зорян Шкіряк Об этом сообщает ukr-orbita.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV, коментуючи випадок зі спробою агентів Антикорупційного бюро дати хабар першій заступниці голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій, передають Патріоти України.

За його словами, антикорупційний орган не може діяти аморальними методами. Такої практики немає у жодній країні світу, зазначив він.

"Так діяло тільки КДБ. Це був їхній метод роботи — "узяти на гачок", спровокувати, а потім використовувати для отримання тієї чи іншої інформації", — сказав Шкіряк.

"Я не хочу, щоб НАБУ діяло так, як діяло радянське КДБ. Я не хочу такого антикорупційного органу, який діє незаконними методами... Я хочу, щоб НАБУ діяло згідно із законом і розкривало корупційні схеми законними методами", — наголосив радник міністра.

Опублікував: Олег Устименко

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/koloda-v-otsi-ne-zavazhaie-nabu-diie-amoralnymy-metodamy-radianskoho-kdb--vyhnanyi-za-moralnist-eks-holova-derzhsluzhby-nadzvychainykh-sytuatsii-shkiriak-204900.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя