Горбатюк повинен або звільнитися, або пояснити, хто заважає розслідуванню, – Палій

вівторок, 21 листопада, 2017, 16:53 Влада


Читать эту новость на русском

Горбатюк повинен або звільнитися, або пояснити, хто заважає розслідуванню, – Палій

Сергій Горбатюк. Фото: gp.gov.ua
Сергій Горбатюк. Фото: gp.gov.ua


Головна відповідальність за те, що досі немає результатів розслідування справ Майдану, лежить саме на керівникові відділу спецрозслідувань ГПУ Сергієві Горбатюку. Адже він уже чотири роки керує слідством. Об этом сообщает 47kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив політолог Олександр Палій


Він наголосив: не слід сліпо довіряти заявам голови відділу спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка про те, що, буцім, керівництво МВС затягує розслідування справ Майдану. Адже саме він очолює слідство, яке досі не продемонструвало суспільству бажаних результатів.


«Він же не може сказати, що не зміг організувати роботи слідства. Тож звичайно винен хтось інший», – зауважив Палій.


Потрібно фахово розібратись, чому досі не вдалось винести підозри колишньому міністру юстицій України Олені Лукаш.


«Можливо, Горбатюк її погано направив, або й справді з того боку відбувається саботаж. Імовірно, із політичної точки зору, хтось у Генпрокуратурі не може написати, що там погано зібрані докази. Адже Лукаш абсолютно чітко виправдовувала застосування насильства. Вона сама вийшла і сказала, що стріляти по беззбройних мітингувальниках – законно», – підкреслив Палій.


Тож Сергія Горбатюка призначили на посаду керівника відділу спецрозслідувань, щоб довести справу розстрілів Майдану до логічного завершення. Та цього досі не відбулося.


«Відповідальність за це лежить на ньому, на усій правоохоронній системі, на Генеральному прокурорі, його заступниках чи на тих, хто усім цим курує. Однак на Горбатюку – вона найбільша, адже він керує цим відділом. Він перебуває на посаді уже четвертий рік, тож час або сказати «Я не можу, тут – саботаж» і піти, або ж, якщо у нього є якісь суспільно-важливі докази, оприлюднити їх і продемонструвати, хто конкретно йому перешкоджає. Тоді суспільство оцінить, чи це все просто балаканина, щоб вигородитись, чи ні», – резюмував Олександр Палій.


Читайте також: Горбатюк назвав тих, хто покриває шефів міліції Януковича – «благодійників» «Беркуту»

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2017/11/21/gorbatyuk_povynen_abo_zvilnytysya_abo_poyasnyty_hto_zavazhaie_rozsliduvannyu__1210189”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя