Американського конгресмена-гомофоба застукали на роботі під час сексу з чоловіком

Конгресмен-гомофоб подав у відставку через секс з чоловіком

Уес Гудман, конгресмен-республіканець від штату Огайо, подав у відставку після того, як його застукали за сексом з чоловіком в робочому кабінеті. Об этом сообщает korr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це пише Dazed.

33-річний Уес Гудман одружений, ходить до церкви і засідає в парламенті та виступає за традиційні цінності, захищає інститут сім’ї та шлюбу і часто з’являється на публіці з дружиною.

Після цього інциденту стало відомо, що Гудман протягом декількох років вів інтимне листування з чоловіками. У тому числі він обмінювався з ними інтимними фотографіями.

Він вибачився перед виборцями, яких міг розчарувати, і додав, що "його внутрішні суперечності були співзвучні громадській думці".

Журналіст Калеб Халл тим часом заявив, що політик пропонував йому зайнятися сексом, коли юнак ще вчився в школі. Халл зібрав свідчення 30 молодих людей про домаганнях конгресмена.

Згідно з рейтингом Ranker, 16 активістів анти-ЛГБТ виявилися геями – більшість не здійснювали добровільний камінг-аут, а про їхні стосунки розповіли оточуючі.


Джерело статті: “http://24tv.ua/amerikanskogo_kongresmena_gomofoba_zastukali_na_roboti_pid_chas_seksu_z_cholovikom_n891837”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя