Казакова задумала скоротити кількість чиновників

23484771_317021665440980_1580384314_o Об этом сообщает prostotime.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Якщо оптимізувати структуру виконавчих органів міської ради, зекономлених коштів вистачить, щоб збудувати пів дитячого садка», — заявила Тетяна Казакова.



У п’ятницю, 10 листопада, відбулося перше засідання робочої групи з оптимізації структури виконавчих органів Миколаївської міської ради з метою розробки функціональної структури виконавчих органів міської ради, вдосконалення системи та організації їх діяльності, забезпечення виконавчими органами міської ради власних (самоврядних) та делегованих повноважень.


Відкриваючи захід, в.о.міського голови-секретар Миколаївської міської ради Тетяна Казакова зазначила, що, починаючи оптимізацію структури виконавчих органів міської ради, треба враховувати розмір коштів, які мають бути закладені у бюджеті 2018 року на заробітні плати працівникам.


— Доводжу до вашого відома, що у 2018 році бюджет розвитку міста Миколаєва складатиме 60% від минулорічних. Заробітна платня штату виконавчих органів міської ради у 1050 осіб передбачає бюджет 193 млн₴ Прошу членів робочої групи переглянути чисельність працівників, щоб оптимізувати витрати. Якщо ми зекономимо хоча б 50% коштів, їх вистачить, щоб збудувати половину дитячого садка. Тому давайте підходити жорстко, — закликала Тетяна Казакова.


Депутат міської ради Ростислав Філевський зазначив, що ще півтора роки тому виникло питання, що 846 одиниць штатної чисельності проїдали більшу частину фінансування.


— При цьому реальну роботу виконувала половина працівників. Тому коли ми вносили пропозиції з оптимізації структури, виходили з того, щоб зберегти весь функціонал, аби місто не постраждало внаслідок цих змін, та розглядали це як перший крок на шляху до оптимізації. Те, що є зараз, не витримує жодної критики. Якщо брати за основу ту концепцію, яку ми пропонували раніше, треба актуалізувати пропозицію. Якщо мова йде про чисельність, вона може становити 400-500 осіб, навіть враховуючи те, що виконавчим органам Миколаївської міської ради було передано дуже багато функцій. Реалізувати такий підхід можна протягом 4-5 місяців, — повідомив Ростислав Філевський.


Депутат Олег Солтис відзначив, що першочерговою метою зібрання робочої групи є якраз скорочення вакантних посад, щоб у бюджеті 2018 року зекономити кошти на їх утримання.


— На сьогодні ті вакансії, на які до кінця року не проведені конкурси, не призначені люди, слід прибрати. Вони ніяк не використовувались, а ми маємо більш важливі питання та проекти, куди направити кошти, — додав депутат міської ради.


Тетяна Казакова нагадала присутнім народним обранцям, що вони несуть відповідальність за те, що в бюджеті буде закладено 193 млн грн на заробітні плати працівникам виконавчих органів.


— Вам задаватимуть питання. Розпорядники коштів будуть говорити, що «ми хочемо лишитися в тій же чисельності, працювати і отримувати заробітну плату». Всередині цих коштів «сидить» дитячий садок. Тож, я за пропозицію Ростислава Філевського, щоб протягом п’яти місяців це зробити, проте є поточні моменти, коли ми можемо перерозподілити кількість працівників, передати в ЦНАП, і зсунути хоч якісь процеси, — додала керівник міста.


Ігор Копійка запропонував розділити процес з оптимізації на два етапи: перший, з врахуванням стислих термінів, зараз переглянути штатні одиниці та їх функціонал, і провести скорочення або передати в ЦНАП тощо. Другий етап – попрацювати всім разом щодо перегляду застарілої системи управління містом, з новими підходами, новим функціоналом.


— Структура, яка у нас є, існує, мабуть років з двадцять. Напевне, час вимагає, щоб ми все переглянули, — вважає депутат міської ради.


На думку Сергія Карцева, роботу комісії треба будувати на інтересах городянина. Зробити це він пропонує наступним чином.


— По даній структурі слід провести аналіз діяльності підрозділів. Є певні критерії: навантаження, результат, пріоритетність. Існуючі сьогодні вакансії – це механізм, який частково спрощує нам завдання. Проте не можна на ньому акумулювати всю увагу. Задача сьогоднішнього заходу – організувати роботу комісії, а основна мета нашої роботи – скорочення штатної чисельності виконавчих органів міської ради, — зазначив депутат Миколаївської міської ради.


Після тривалого обговорення члени робочої групи вирішили провести наступне засідання вже у понеділок, 13 листопада, та протягом наступного тижня вирішити, які будуть структурні зміни, щоб їх затвердити на черговій сесії міської ради у грудні 2017 року.


— У цьому рішенні будуть зафіксовані конкретні цифри штатної чисельності за кожним підрозділом. Другий етап – приступаємо до створення нової концепції виконавчої влади, яка б працювала на благо наших дітей, — підсумувала Тетяна Казакова.


Нагадаємо, що до складу робочої групи згідно з розпорядженням в.о. міського голови-секретаря Миколаївської міської ради увійшли:


голова робочої групи — виконуюча обов’язки Миколаївського міського голови Тетяна Казакова;


заступник голови робочої групи – заступник міського голови Юрій Степанець;


члени робочої групи (депутати міської ради):


— В`ячеслав Апанасенко;


— Олександр Бернацький;


— Сергій Ісаков;


— Сергій Карцев;


— Олена Кісельова;


— Ігор Копійка;


— Володимир Криленко;


— Олег Крісенко;


— Олексій Лєпішев;


— Олег Солтис;


— Ростислав Філевський;


заступники міського голови:


— Валентина Бондаренко;


— Євген Шевченко;


директор юридичного департаменту міської ради Наталя Кірлан;


начальник відділу кадрів міської ради Наталія Кузьмичова;


директор департаменту міського голови Юлія Литвинова.


Відділ інформаційного забезпечення міської ради


Читайте також: У Миколаївській місьраді відкрили прес-центр – Казакова запрошує «частіше торсати чиновників»



Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/kazakova-zadumala-skorotiti-kilkist-chinovnikiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя