У Івано-Франківську урбаністи розказали, як будуть змінювати місто

На площі Міцкевича іванофранківцям та гостям міста креативні урбаністи з різних міст України та інших країн презентували свої дослідження Івано-Франківська та розповідали, як його можна змінити.

Впроваджувати ці ідеї молоді люди будуть вже у серпні – на фесті «Сеанс Міського Сканування». Як говорить одна з організаторів події Ліза Кейль, поки це лише попереднє дослідження міста, пише Репортер.

«Зараз тут більше 20 запрошених артистів, урбаністів, музикантів, архітекторів, які протягом чотирьох днів знайомилися з містом і вибирали собі локації, де будуть працювати в серпні, – каже Ліза. – Наприклад, є група архітекторів із Києва, які дуже зацікавилися нашими ринками, бо в них нетипове розташування. Для них було велике здивування. Хочуть його не те, що окультурити, а трохи змінити сприйняття ринку в центрі міста».

Також цікаве абстрактне дослідження планують зробити ще одні урбаністи з Києва. Будуть визначати, як погода і пори року впливають на сприйняття міста.

Ще є ідеї з дитячим простором, зробити природній табір біля німецького озера, створення колективного саду, окультурити центральні дворики і робити там екскурсії.

Над цим молоді люди працюватимуть з 12 по 20 серпня. До співпраці закликають небайдужих франківців та молодих архітекторів.Джерело статті: “http://pravda.if.ua/news-122227.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя