Франківцям пропонують виграти цінні призи

Франківцям пропонують виграти цінні призи
У неділю, 7 травня, компанія «UTeam» святкуватиме річницю – “10 років разом!”.

З нагоди річниці компанія підготувала для своїх користувачів розіграш цінних призів. Для цього необхідно заповнити форму https://docs.google.com/…/1FAIpQLSegmsdLvfz0PcF6qg…/viewform

Учасники акції мають змогу отримати шанс на виграш:

  1. 1 місце: три ноутбуки,
  2. 2 місце: п’ять ІРTV приставок,
  3. 3 місце: два сертифікати безкоштовного користування послугами компанії “UTeam” протягом року.

Нагородження переможців розіграшу відбудеться 7 травня о 19:30 на Площі Ринок.

Крім цього в рамках святкування компанія «UTeam» подарує іванофранківцям живий виступ київського гурту B&B Project, який розпочнеться о 20:00.

Колектив показує в новому світлі традиційні народні інструменти – бандуру та баян, тож запропонує мешканцям і гостям міста зламати стереотипи в музиці.

В українському суспільстві склалась думка, що ці інструменти не є популярними, тому гурт B&B Project прагне повернути популярність народним інструментам методом пошуку нових, сучасних репертуарних і виконавських можливостей.

Перший кавер цього колективу зібрав за тиждень близько 300 тисяч переглядів на YouTube, наразі позначка глядачів B&B Project перетнула межу 3-х мільйонів.

В програмі виступу на гостей святкування очікуватиме авторська музика B&B Project, саундтреки та кавери на хіти всесвітньовідомих гуртів і виконавців.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя