Кар*єра Соні Кошкіної: від політичного журналіста до бариги сміттезбірника.

Як кажуть: не довгий трудовий вік у шльондри. Так вийшло і з Сонєю Кошкіною. Молода перспективна журналістка ярко почала свою кар’єру, увійшла в політичний бомонд, але природна слабкість «на передок» розхитала здоров’я і зріднила мізки.

Так нещодавно суд та вчена рада остаточно залишила Соню Кошкіну вченого звання за плагіат.

Виявилося, що псевдожурналістка свої матеріали просто списувала, за що й втратила звання доктора політичних наук.

 

Друга біда Кошкіної: продажність. Після Революції Гідності Соня позбавилася всіх своїх спонсорів з Партії Регіонів: Клюєва, Шуфрича, Колеснікова та Януковича. Але з особливим цинізмом Соні Кошкіної вдалося влаштувати презентацію своєї книжки про Майдан, на яку вона запросила людей, які розганяли та переслідували патріотів України. Як то кажуть «Гроші не пахнуть», але стосовно Кошкіної вони «смердять» зрадою, цинізмом, підлістю та зухвальством.

 

Третя біда Кошкіної в тому, що зараз вона береться за будь яку брудну або мілку барижну роботу. Чи то відбілити когось з Партії Регіонів «за недорого», чи по забудовам побігати – може щось відвалиться.

Від булої слави та журналістського хисту не залишилося нічого. Вже й красота не та, не кожного політика можна затягнути у ліжко, і мізки вже не варять. Та й політики останнім часом думають: «Чи не варто себе ганьбити бесідами з такою особою».

ТОП новости

Вход

Меню пользователя