Мер Рівного не хоче «коробок, ящиків та палаток», тому «просить» суд забороняти акції протесту

Володимир Хомко

Міський голова Рівного Володимир Хомко, звітуючись про рік своєї роботи перед рівнянами, вчергове пояснив, чому він не хоче мітнигів під стінами ОДА та міліції із встановленням наметів. Виявляється, мер не хоче «коробок, ящиків та палаток», якими, на його думку, розростаються наметові містечка. В той же час в судових позовах, поданих за його підписами, йдеться про цілковиту заборону акцій, а не про встановлення наметових містечок.

Нагадуємо, суд, з подачі Володимира Хомка, заборонив уже дві акції мирного протесту: під стінами Рівненської ОДА та міліції. В обох випадках в заяві за підписом міського голови йшлося не про обмеження щодо встановлення наметового містечка, а про заборону проведення мирної акції протесту. Суд у своєму рішенні заборонити проведення мирної акції під стінами міліції жодним словом не згадав про наметове містечко. Заборона стосується будь-якої акції (пікетування, пішої ходи, демонстрацій, зборів).

Наразі громадські активісти Рівного подали апеляцію на рішення судді Рівненського окружного адміністративного суду Оксани Дудар, яка в ніч з 20 на 21 грудня цього року заборонила безстрокову мирну акцію протесту в Рівному під стінами облдержадміністрації.


Источник: “http://4vlada.com/video/32210”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя